Metody pracy z dzieckiem

Chcąc sprawdzać się w roli nauczyciela w przedszkolu lub żłodku, asystenta nauczyciela lub w innym zawodzie związanym z opieką oraz kształceniem dzieci, należy nieustannie rozwijać swoje kompetencje. W tym celu warto zapisać się na nasze kursy.

Szkolenia z metod pracy z dzieckiem


Dodatkowe szkolenia to perfekcyjna szansa na to, by rozwinąć swoje umiejętności. W ten sposób można znacznie pogłębić swoje dotychczasowe umiejętności lub wyeliminować błędy. Odpowiednio dobrany kurs to szansa rozwoju na wybranej płaszczyźnie.

Organizujemy szkolenia o różnej tematyce. Zależnie od potrzeb możemy je przeprowadzać na zlecenie Urzędów Pracy, placówek przedszkolnych lub żłobków, fundacji oraz innych instytucji, które są zainteresowane współpracą.

Jesteśmy w stanie zrealizować różnorodne tematy. Przykładowo szkolenie “Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcy”, zajęcia ukazujące jak kierować zabawą, by dziecko miało z niej jak największe korzyści rozwojowe, podstawy prawne funkcjonowania żłobka, inspiracje do pracy i nie tylko.

Nasze zajęcia będą stanowiły świetne rozwiązanie zarówno dla osób, które chcą zwiększyć swoje pedagogiczne umiejętności, zdobyć dodatkową wiedzę teoretyczną lub poznać prawne aspekty pracy nauczyciela albo dyrektora. Jesteśmy w stanie zorganizować kursy dotyczące każdej z tych płaszczyzn. Korzystamy ze sprawdzonych metod pedagogicznych, stawiając nacisk na ich wykorzystanie w praktyce. Prowadzimy kursy np. na temat metody Weroniki Sherborne czy Marii Montessori. Każdy z dostępnych kursów jest dokładnie opisany na naszej stronie, dzięki czemu można zapoznać się z jego założeniami, celem oraz przedstawianym materiałem.

Zachęcamy do kontaktu!


Szukasz sposobu, by sprawić, że Twoja praca będzie przynosiła jeszcze większe efekty, a maluchy jeszcze bardziej zyskają na wspólnych zajęciach? Zachęcamy do skorzystania z naszych kursów obejmujących różnorodne metody pracy z dzieckiem. Bogata, zróżnicowana oferta sprawia, że każdy znajdzie u nas propozycję, która zwróci jego uwagę i pomoże w rozwoju zawodowym.