JPB Doradztwo personalneO nas


JPB Doradztwo Personalne S.C.


W naszej ofercie posiadamy szkolenia zawodowe i kursy dla opiekunek. Realizujemy zarówno szkolenia dające uprawnienia do pracy jako opiekun w żłobku, klubie dziecięcym, opiekun dzienny, wolontariusz oraz opiekun osób starszych i niepełnosprawnych, opiekun seniora, jak i warsztaty i kursy doskonalące umiejętności związane z pracą na stanowiskach: opiekun w żłobku, opiekun w klubie dziecięcym, opiekun dzienny, wolontariusz w żłobku, opiekunka dziecięca, niania, opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej.


Naszym atutem jest znajomość rynku pracy usług opiekuńczych, co wykorzystujemy przy tworzeniu programów szkoleniowych. Pomożemy wybrać Ci odpowiednie szkolenie w zależności od predyspozycji i przygotowania.


Posiadamy wpisy:


Rejestr Instytucji Szkoleniowych WUP Warszawa nr 2.14/00120/2010


Szkolenie opiekun w żłobku

Programy zatwierdzone przez MPiPS, podstawa prawna: Ustawa o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 - ustawa żłobkowa.


Agencja opiekunek - rekrutacja:
personel domowy, oferty pracy dla opiekunek, pomocy domowych.

Zajmujemy się profesjonalnym, indywidualnym doborem osób na stanowiska: opiekunka dziecięca, niania, opiekun osób starszych, gosposia, pracownik rezydencji, kierowca osobisty i inne.


Kandydatki i kandydaci są dobierani indywidualnie z naszej bazy lub podczas rekrutacji zewnętrznej z uwzględnieniem potrzeb naszych klientów.


Posiadamy wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 480