JPB Doradztwo personalne

Zaloguj

Warsztaty

Pierwsza pomoc przedmedyczna

07.07 - 07.07.2018

Pierwsza pomoc przedmedyczna z zakresem pediatrycznym

Zgłoszenia przez Formularz zgłoszeniowy lub tel. 509 167 112

Pierwsza pomoc przedmedyczna

Zagadnienia:

  1. Elementy kursu pierwszej pomocy przedmedycznej.
  2. Udzielanie pierwszej pomocy i RKO.
  3. Zachowanie w sytuacjach kryzysowych, .
  4. Ćwiczenia na fantomie.

\Warsztat prowadzony jest przez pielęgniarkę - Sylwię Borowiec. Wszystkie przedstawiane zasady pierwszej pomocy są zgodne z najnowszymi wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji.

Koszt: 160 zł/os. Dla naszych absolwentów lub kilku osób zgłoszonych razem koszt wyniesie 110 zł/os!

Zajęcia odbywają się w godzinach: 9:00 - 14:00

Po zakończeniu warsztatu uczestnicy otrzymują zaświadczenia potwierdzające uczestnictwo.

Zaburzenia spektrum Autyzmu

02.06 - 03.06.2018

Coraz częściej spotykamy się z określeniem „autyzm” i „zespół Aspergera”. Co właściwie oznaczają te terminy i czy to nie przypadkiem moda, która zapanowała na eufemistyczne nazwanie braku wychowania? Warsztat dwudniowy

Zgłoszenia przez Formularz zgłoszeniowy lub tel. 509 167 112

Warsztat dwudniowe: weekend 5-6 maja


Coraz częściej spotykamy się z określeniem „autyzm” i „zespół Aspergera”, zwłaszcza w szkołach i mediach. Co właściwie oznaczają te terminy i czy nie jest to przypadkiem moda, która zapanowała na eufemistyczne nazywanie braku wychowania? Otóż nie: te terminy dotyczą zaburzeń, które wymagają wiedzy i szczególnego zachowania.


Postęp wiedzy pozwala na coraz wcześniejsze diagnozowanie tych zaburzeń, a co za tym idzie, rozpoczęcie terapii dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera. Terapia z kolei pomaga dzieciom odnaleźć się i funkcjonować w świecie, co często jest dla nich ogromnym wyzwaniem.


Dwudniowe warsztaty skierowane są w szczególności do opiekunów i pedagogów wszystkich placówek, w tym takich, w których są najmłodsze dzieci. Serdecznie zapraszamy również rodziców, którzy często czują się zagubieni i nie wiedzą, gdzie szukać wskazówek i pomocy po tym, jak poznają diagnozę swojego dziecka.


Szczegóły wytłumaczy mgr pedagogiki specjalnej, absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej. Po podyplomowych studiach dotyczących Terapii pedagogicznej dzieci z dysfunkcjami pracuje z dziećmi cierpiącymi na zaburzenia w spektrum autyzmu w przedszkolu i szkole podstawowej. Jako praktyk, stale poszerza swoje kompetencje w tym zakresie tematycznym, szkoląc się w metodach pracy z dziećmi i młodzieżą i uczestnicząc w konferencjach o tematyce autyzmu.


Koszt warsztatu dla osoby indywidualnej: 600 zł

Absolwenci i osoby zgłaszające się wspólnie - 400 zł